Wyniki konkursu dla klas IV „Matematyczne potyczki”

W dniu 27 maja odbył się w naszej szkole konkurs matematyczny dla klas IV „Matematyczne potyczki”. Uczniowie w czteroosobowych drużynach (praca drużynowa ucząca współpracy, czyli umiejętności bardzo przydatnej w życiu) rozwiązywali łamigłówki matematyczne. Zadania były wykonywane na czas. Czas na wykonanie każdej konkurencji drużynowej był ograniczony, ale uczniowie poradzili sobie znakomicie.             Konkurs wygrała klasa 4a w składzie: Natalia Chłód, Karolina Dośpiał, Filip Oracz oraz Szymon Kubacki, drugie miejsce zajęła klasa 4b w składzie: Kalina Bacior, Alicja Łaz, Oskar Kulak oraz Filip Kulasiewicz, trzecie miejsce zajęła klasa 4c w składzie: Wiktor Jachura, Oliwier Augustowski, Maja Dewodzka oraz Monika Walaszek.Tuż za podium uplasowała się klasa 4d. Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do udziału w przyszłym roku. A oto nasi uczniowie wraz z organizatorami konkursu, p. Dorotą Wawszczak, p. Anna Papis i p. Danielem Skowronem.

I miejsce klasa IV a