SP nr 2 szósta na Śląsku w Rugby Tag!

Reprezentacja naszej Szkoły wzięła udział w "Mistrzostwach Śląska Tag Rugby kl. IV, V i VI SP" w kategorii klas szóstych. W ich skład wchodziły trzy turnieje rozgrywane w trzech różnych miastach województwa Śląskiego - Częstochowie (26.09), Bytomiu (11.10) i Sosnowcu (28.10). W każdym z nich drużyny zbierały punkty do klasyfikacji generalnej. Nasza Szkoła ostatecznie zajęła w niej 6. miejsce na dwanaście startujących drużyn w kategorii klas szóstych. Wielkie brawa należą się za ten wynik naszym młodym rugbistom.
Już w tym tygodniu rusza natomiast Częstochowska Liga Rugby rozgrywana w ramach Igrzysk Dzieci i Młodzieży SZS. Oczywiście nie będzie mogło zabraknąć tam naszej drużyny.
Skład reprezentacji Szkoły Podstawowej nr 2 w trakcie całego cyklu: Brewczyński Karol, Datsko Nikita, Jastrząbek Jacek, Kołpak Marcel, Rospondek Jakub, Strzybiński Rafał, Szczepanik Nikodem, Natalia Wilczyńska. Opiekun drużyny: Michał Krzypkowski