Zaproszenie na spotkanie z doradcą zawodowym CIZ

Dnia 13 grudnia 2018 roku w sali nr 6g odbędzie się spotkanie rodziców uczniów klas VIII z doradcą zawodowym Centrum Informacji Zawodowej. Spotkanie ma na celu zapoznanie rodziców z zasadami rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Zapraszamy do udziału.

LIMITY PUNKTOWE 2018

Przedstawiamy limity punktowe w roku 2018 do częstochowskich szkół ponadgimnazjalnych w Częstochowie. Informacje opracowane zostały przez  Centrum Informacji Zawodowej - Specjalistyczną Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną.

Limity punktowe 2018

W załączniku przedstawiamy Wam "Przewodnik po zawodach nauczanych w branżowych szkołach I stopnia w Częstochowie" opracowany przez Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych, Centrum Informacji Zawodowej-Specjalistyczną Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczna w Częstochowie.