Klasy 0 – 3
Nazwa konkursu
Imię i nazwisko ucznia Klasa Miejsce Opiekun
Tort urodzinowy dla Kubusia Puchatka Zuzanna Kozar 2a II miejsce Szymańska Paulina Piech Beata
Najpiękniejsza karoca z dyni dla Kopciuszka Zuzanna Kozar 2a III miejsce Szymańska Paulina Piech Beata
Piernik świąteczny Szymon Kowalski 2c I miejsce Knopik Joanna
Jesienne wierszowanie Mateusz Kubicki 1c II miejsce Anna Powroźnik
Julia Wróbel 1c III miejsce
Jesienne wierszowanie Kinga Grabowska  2b I miejsce Aleksandra Dobosz
Zuzanna Kieliszek 2b II miejsce
Pantofelek Kopciuszka Maja Tyrajska 2b II miejsce Aleksandra Dobosz
Pani Jesień Zuzanna Kieliszek 2b I miejsce Aleksandra Dobosz
Filip Trójczak 2b III miejsce
Ozdoba choinkowa Zuzanna Galant 1b III miejsce Izabela Majer
Jesienne wierszowanie Zuzanna Galant 1b I miejsce Izabela Majer
Jakub Majer 1b III miejsce
Tort dla Kubusia Puchatka Aleksandra Mesjasz 1b I miejsce Izabela Majer
Zofia Przygodzka 1b II miejsce
Ozdoba świąteczna Kajetan Kawecki 2a I miejsce Rosikoń Sylwia
Igor Synoradzki 2a II miejsce
Choinka bożonarodzeniowa Joanna Figzał 3c I miejsce Srokosz Małgorzata
Choinka bożonarodzeniowa Szymon Paprotny 2b I miejsce Knopik Joanna, Majer Izabela, Dobosz Aleksandra
Pola Sabat 2c
Emilia Berdys  1b
Kamil Holiński 2b II  miejsce
Jakub Noszczyk 2c
Jakub Majer 1b
Mateusz Grzesiak 2b III miejsce
Maja Tyrajska
Piotr Lewiński 2c
Marcel Górski
Ozdoby świąteczne Kajetan Kawecki 2a I miejsce Lubowiecka Barbara, Szumlińska Anna
Igor Synoradzki 2a II miejsce
Zuzanna Galant 1a III miejsce
Konkurs plastyczny „Jesień w parku” Oliwia Bożek 0a I miejsce  Edyta Szala – Bartolewska
Szymon Pawelec 0a II miejsce
Patrycja Respondek 0a III miejsce
Kacper Haładyn 0a Wyróżnienie
„Zakładka do książki” Natalia Tyrajska 1a I miejsce Magdalena Kieliszek
Matylda Majdzik 3a II miejsce Anna Stochel
Karolina Dośpiał 3a III miejsce
Justyna Chamala 1b Wyróżnienie Edyta Lara
Julia Kubik 1c Wyróżnienie Małgorzata Srokosz
Tatiana Małolepsza 1a Wyróżnienie Magdalena Kieliszek
Maja Marcińska 1a Wyróżnienie
Filip Oracz 3a Wyróżnienie Anna Stochel
Konkurs plastyczno- techniczny „Kapelusz Pani Jesieni” Filip Staniec 3a I miejsce Anna Stochel
Maja Góra 2b II miejsce Izabela Majer
Rozalia Koch 3a III miejsce Anna Stochel
Marika Królikowska 3d III miejsce Anna Powroźnik
Barbara Hajduk 3a Wyróżnienie Anna Stochel
Liwia Michalik 1a Wyróżnienie Magdalena Kieliszek
Konkurs plastyczny „Pani Jesień” Maja Mysłek 1a I miejsce Magdalena Kieliszek
Olga Modlińska 1c I miejsce Małgorzata Srokosz
Maja Łempińska 1a II miejsce Magdalena Kieliszek
Julia Nita 3d II miejsce Anna Powroźnik
Julia Kubik 1c II miejsce Małgorzata Srokosz
Nikola Buczek 1c III miejsce
Mistrzostwa szkoły w szachach Paweł Adamowski 2b III miejsce    
Franciszek Bryła 2b III miejsce
Góra Maja 2a IV miejsce
Konkurs o zdrowiu i bezpieczeństwie Dominika Tomalak 3b I miejsce Małgorzata Dobosz
Filip Oracz 3a II miejsce Anna Stochel
Rozalia Koch 3a III miejsce
Konkurs plastyczno – techniczny „Świąteczna choinka” Oskar Kulak 3b I miejsce Małgorzata Dobosz
Tatiana Małolepsza 1a II miejsce Magdalena Kieliszek
Malwina Ciesielska 2b III miejsce Izabela Majer
Olga Powroźnik 2b Wyróżnienie
Igor Ćwiek 2b Wyróżnienie
 Alicja Łaz 3b Wyróżnienie Małgorzata Dobosz
„Kartka urodzinowa dla Kubusia Puchatka” Oliwia Kałdonek 3d I miejsce Anna Powroźnik
Wojciech Korczak 1c II miejsce Małgorzata Srokosz
Szymon Uramowski 3a III miejsce Anna Stochel
Julia Kubik 1c Wyróżnienie Małgorzata Srokosz
Aleksander Kuźnik 3a Wyróżnienie Anna Stochel
Maja Mysłek 1a Wyróżnienie Magdalena Kieliszek
Jakub Szurgot 3a Wyróżnienie Anna Stochel
Konkurs fotograficzny „Jestem szczęśliwy” Wojciech Korczak 1c I miejsce Małgorzata Srokosz
Julia Kubik 1c II miejsce
Konkurs fotograficzny „Z książką mi do twarzy” Jakub Ziaja 1c II miejsce Małgorzata Srokosz
Julia Kubik 1c III miejsce
Konkurs plastyczny „Być dobrym jak chleb” Mateusz Wrona 3c I miejsce Aleksandra Andryszkiewicz
Maria Grabowska 3c II miejsce

 

Klasy 4 – 8
Nazwa konkursu
Imię i nazwisko ucznia Klasa Miejsce Opiekun
Święta miłości kochanej Ojczyzny Aleksandra Kopeć 6d I miejsce  Zaklada-Szettel Małgorzata
Marek Klainschmidt 8b
Oskar Bożek 6c II miejsce 
Franciszek Turadek 6b
Natalia Soboniak 6d III miejsce 
Filip Kulasiewicz 5b
Oliwia Kałdonek 5d
Kartka bożonarodzeniowa w języku angielskim Blanka Olczyk 6d I miejsce  Edyta Szeląg
Konkurs pięknego czytania Izabela Rosikoń 4b I miejsce  Trzepizur Joanna
Najpiękniejsza ozdoba z piernika Izabela Rosikoń 4b II miejsce  Piech Beata, Kielan Agnieszka
Zareklamuj książkę Izabela Rosikoń 4b I miejsce  Szymańska Paulina, Piech Beata
Z książką mi do twarzy Izabela Rosikoń 4b II miejsce  Szymańska Paulina, Piech Beata
Boże Narodzenie w Polsce i w Niemczech Zofia Dubaj 7b I miejsce  Edyta Garska
Zuzanna Chłód II miejsce 
Piotr Brodowski
Olga Salamucha III miejsce 
Ozdoby świąteczne Maja Zawiślak 6b I miejsce  Lubowiecka Barbara, Szumlińska Anna
Nicola Nabiałczyk 6b II miejsce 
Joanna Skórkowska 6c III miejsce 
Lubimy święta Karolina Jankowska 6c I miejsce  Lubowiecka Barbara
Antonina Raczyńska 5b II miejsce 
Julia Łaz 5b III miejsce 
Barwy biało-czerwone w rysunku i w malarstwie Ilona Kowalska 7b I miejsce  Lubowiecka Barbara
Oskar Olszak 5b II miejsce 
Maja Góra 4b III miejsce 
„Jestem bezpieczny na drodze” Oskar Kulak 5b I miejsce  Lubowiecka Barbara
Julita Ciuta 6c II miejsce 
Alicja łaz 5b III miejsce 
Konkurs plastyczny „Jesienny taniec liści”  Katarzyna Leganowska 4a I miejsce  Renata      Szczygłowska    Agata Hapunik
Paulina Bojanowska 4c II miejsce 
Oskar Bożek 4c III miejsce 
Konkurs pięknego czytania Oskar Bożek 4c I miejsce  Beata Kędzierska
Natalia Wilczyńska 4d II miejsce
Jakub Napierski 4a III miejsce   Małgorzata Zakłada - Szettel
Rospondek Jakub 4c Wyróżnienie Beata Kędzierska
Julia Lityńska 4a Wyróżnienie Małgorzata Zakłada - Szettel
Szkolny konkurs plastyczny ”Być dobrym jak chleb” Jakub Napierski 4a I miejsce  Siostra Helena Kowalczyk
Oliwia Uramowska 5c II miejsce
Wojciech Kobyłkiewicz 6a III miejsce
Mistrzostwa szkoły w szachach Marek Kleinschmidt   Jakub Łysak 6b I miejsce drużynowo  
Marek Kleinschmidt   6b I miejsce indywidualnie

Antoni Tarnowski

Jan Trradek

6a II miejsce drużynowo
Franciszek Turadek 6a II miejsce indywidualnie
Zuzanna Bryła 7a  III miejsce indywidualnie       I miejsce (dziewczęta)
Natalia Kubicka 7b II miejsce (dziewczęta)
Natalia Wilczyńska 4d III miejsce (dziewczęta)
„Boże Narodzenie w Polsce i w Niemczech” Zuzanna Bryła 7a I miejsce Edyta Garska
Nikola Kołodziejczyk 7a II miejsce
Julia Janiszewska 2ag III miejsce
Szkolny konkurs z języka angielskiego „Słuchanie ze zrozumieniem” Łukasz Piłat 2bg I miejsce Elżbieta Matysiak
Weronika Zięba 3ag I miejsce Katarzyna Pietrzak
Jakub Misiewicz 2bg II miejsce Elżbieta Matysiak
Wiktoria Sitowska 3bg II miejsce
Mateusz Caban 2bg III miejsce
Krystian Kulesza 2bg III miejsce
Paulina Balsam 3ag III miejsce Katarzyna Pietrzak
Julia Ożóg 3bg III miejsce Elżbieta Matysiak
Konkurs fotograficzny „Z książką mi do twarzy” Dominika Czech 2ag I miejsce Organizator: biblioteka szkolna
Martyna Sabok 2ag II miejsce

Zamieściła Agnieszka Modlińska