Wyniki międzyszkolnego konkursu plastycznego

pt.: „Najpiękniejsza maska karnawałowa”

KLASY I

I MIEJSCE

 Bartosz Wojtasiński           SP 8

Tymoteusz Kwiatkowski   SP 2

Mateusz Grzesiak           SP 2

Szymon Kowalski          SP 2

Zuzanna Kieliszek          SP 2

Maja Mękarska               SP 13

II MIEJSCE

 Natalia Jędrzejczak  SP 8

Wiktoria Pluta          SP 8

Julia Muchin            SP 48

Zuzanna Pałczyk     SP 13

Julita Lisewska        SP 13

Ewa Bawor               SP 13

III MIEJSCE

 Maja Ogrodniczek   SP 2

Pola Kardynał          SP2

Mateusz Bzducha    SP2

Jakub Orlik               SP 8

Monika Michalak    SP8

Mateusz Zembik      SP 8

WYRÓŻNIENIE

 Filip Trójczak          SP 2

Milena Adamus       SP2

Adam Gębuś             SP 8

Laura Pudło              SP 13

Zosia Zalewska        SP 13

Jakub Badora           SP 8

Martyna Purgal        SP 2

Kyrylo Biriukov      SP 2

Wiktoria Solecka     SP 8

Wioletta Szlęg          SP2

Lena Teresiak          SP 8

Zofia Kacerovsky    SP 1

KLASY II

 I MIEJSCE

 Sonia Bielnicka                               SP 8

Marika Mioduszewska                   SP 8

Tatiana Dziadczyk – Grzywacz    SP 8

Nadia Nocuń                                    SP 32

Oliwia Woszczyna                          SP 32

II MIEJSCE

 Liwia Michalik        SP 2

Maja Mysłek            SP 2

Maja Łempińska      SP2

III MIEJSCE

 Emilia Motłoch        SP 2

Marysia Adamus     SP 2

Zuzanna Burzyńska SP 31

WYRÓŻNIENIE

 Olga Modlińska                   SP 2

Mariusz Kamiński               SP 8

Lena Cierzyńska                 SP 2

Tymon Tłustochowicz        SP 2

 KLASY III

 I MIEJSCE

 Aleksandra Piwko               SP 2

Aleksandra Powroźnik       SP 2

II MIEJSCE

 Klara Folfasińska                SP 2

Izabella Rosikoń                 SP 2

Brian Maciniak                    SP 1

III MIEJSCE


Franciszek Bryła                 SP 2

Filip Rokicki                        SP 8

WYRÓŻNIENIE

 Malwina Ciesielska                        SP 2

Igor Ćwiek                            SP 2

Zuzanna Wieczorek            SP 2


Jakub Wiśniowski               SP 1

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Znalezione obrazy dla zapytania mikołaj

Międzyszkolny konkurs plastyczny dla klas 1 – 3 pt: „Mój Święty Mikołaj”

W naszej szkole odbył się międzyszkolny konkurs plastyczny pt. „ Mój Święty Mikołaj ”. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, wpłynęło wiele pięknych i ciekawych prac, dlatego Jury wyłoniło po kilku zwycięzców na każdym poziomie edukacyjnym. Oto wyniki:

 

Klasy 1

I miejsca: Bartosz Kubik kl. 1a SP 2

       Lena Opieka kl. 1b SP 2

       Szymon Kowalski kl. 1c SP 2

 

II miejsca: Zuzanna Kieliszek kl. 1a SP 2

        Mateusz Grzesiak kl. 1b SP 2

        Jakub Noszczyk kl. 1c SP 2

 

III miejsca: Leon Majdzik kl. 1a SP 2

Wioletta Szlęg kl. 1b SP 2

 Pola Sabat kl. 1c SP 2

 

Wyróżnienia:

Milena Urbańczyk kl. 1c SP 1

Lena Wojtal kl. 1c SP 1

Laura Piotrowska kl. 1a SP 2

Kamil Holiński kl. 1b SP 2

Kacper Jasikowski kl. 1b SP 2

Nikodem Sztrobel kl. 1c SP 2

Tymoteusz Kwiatkowski kl. 1c SP 2

 

Klasy 2

I miejsca: Maja Świtała kl. 2a SP 2

      Nadia Nocuś kl. 2a SP 32

      Pola Szymańska kl. 2c SP 50

 

II miejsca: Kinga Kolasa kl. 2d SP 31

        Maksymilian Nowak kl. 2a SP 1

        Lena Kuczyńska kl. 2a SP 50

 

III miejsca: Wiktor Balik kl. 2a SP 32

          Szymon Bajor kl. 2a SP 1

          Zuzanna Żak kl.2 SP 31

 

Wyróżnienia:

Oliwia Woszczyna kl. 2a SP 32

Damian Strach kl. 2c SP 50

Ewa Sokołowska kl. 2a SP 32

 

Klasy 3

I miejsce: Ksawery Kornobis kl. 3 SP 15

II miejsce: Natalia Małolepsza kl. 3a SP 1

III miejsce: Bartosz Michalak kl. 3a SP 1

 

Wyróżnienie:

Nikola Sołtysiak kl.3 SP 15

 

Dyplomy i nagrody dla zwycięzców zostaną dostarczone do szkół do 21 grudnia.

 

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KONKURSIE!

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!

GALERIA ZDJĘĆ

Szkolny konkurs plastyczny

"Legendy polskie oczami dziecka"

 

klasa 1

1-miejsce Kubik Bartosz 1a

2- Filip Trójczak 1b

3- Szymon Szczech 1c

wyr. Lena Opieka 1b, Liwia Łacińska 1a, Zuzanna Kozar 1a

 

klasa 2

1-Joanna Figzał 2c

2- Wojciech Korczak 2c

3- Amelia Osicka 2a

wyr. Lena Cierzyńska 2c, Julia Kubik 2c

 

klasa 3

1-Aleksandra Piwko 3b

2-Izabella Rosikoń 3b

3-Amelia Turek 3a

wyr. Klara Folfasińska 3b, Weronika Zając 3a, Zuzanna Przygodzka 3a

Wyniki szkolnego konkursu czytelniczego dla uczniów klas drugich
pt.: „Znamy polskie legendy”

1 miejsce – Maks Śliwiak kl. 2a

2 miejsca:
Maksymilian Ściebura kl.2b
Maria Adamus kl. 2b
Maja Marcińska kl. 2a
Filip Galant kl.2c

Uczniowie klas I – III uczestniczyli w realizacji projektu „Mały Polak – Wielkim Patriotą”. W ramach projektu w dniu 8 listopada odbył się konkurs recytatorski ”Mały Patriota”. W konkursie wzięli udział uczniowie klas I, II i III.

Laureaci szkolnego konkursu recytatorskiego „Mały Patriota”

Klasy 2 -3

I m - Natalia Tyrajska klasa 2a

II m - Julia Kubik klasa 2c

II m - Piotr Wolniewicz klasa 2a

III m - Oliwia Witczak klasa 2b

Wyróżnienie Ksawery Szlufik klasa 2c oraz Iga Minkina klasa 3b

Klasy 1

I m - Liwia Łacińska klasa 1a

I m - Mateusz Nyga klasa 1 b

II m - Zuzanna Kieliszek klasa 1a

II m - Oliwia Jaszewska klasa 1 c

III m - Bartosz Kubik klasa 1a

III m - Filip Trójczak klasa 1b

Wyróżnienie Wioletta Szeląg klasa 1 b

 Galeria zdjęć

Czworo uczniów naszej szkoły wzięło udział w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim organizowanym przez Szkołę Podstawową 53.Konkurs odbył się 08.11.i poświęcony był osobie św. Jana Pawła II.W Konkursie uczestniczyli :Dominika Tomalak z kl.4 b, Zuzanna Chłód ,Natalia Ogrodniczek z kl.6 b oraz Igor Ciurzyński z kl. 5c ,który za piękną recytację wiersza o św. Janie Pawle otrzymał wyróżnienie. Uczniów do konkursu przygotowała s. Celina Kowalczyk.

 Galeria zdjęć

W październiku w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny pt. „Polscy Święci – Patrioci”. Organizatorkami konkursu były siostra Celina, siostra Anna
oraz p. Aleksandra Dobosz. 22 października Jury wyłoniło zwycięzców konkursu.

Wyniki dla klas 1-3:

I miejsce – Maja Góra kl.3b
I miejsce – Mateusz Grzyb kl. 1a

II miejsce – Ewa Kosiń kl.1c
II miejsce – Igor Błaszczyk kl.2c
II miejsce – Marysia Adamus kl.2b

III miejsce – Milena Adamus kl.1b
III miejsce – Filip Trójczak kl.1b
III miejsce - Amelia Turek kl.3a

Wyróżnienia zdobyli:

Igor Synoradzki kl.1a
Dawid Suchański kl. 1b
Liwia Błoch kl.2a
Zuzanna Przygodzka kl. 3a
Ksawery Wieczorek kl. 3b

Wyniki dla klas 4-6:

I miejsce – Filip Oracz kl.4a
I miejsce – Jakub Napierski kl. 5a

II miejsce – Blanka Olczyk kl. 5d
II miejsce – Maja Morek kl. 5b

III miejsce – Natalia Ogrodniczek kl.6b
III miejsce – Wiktoria Michalik kl. 5a

Wyróżnienie Kajetan Czapliński 5b

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie!

Galeria zdjęć

Wyniki szkolnego konkursu plastycznego "Mój czas z rodziną"

 Na konkurs wpłynęło 25 prac z klas I -VII. Oto lista zwycięzców:

Klasy 1- 3

 I miejsce Wojciech Korczak klasa 1 c

II miejsce Olga Modlińska klasa 1c

II miejsce Alicja Łaz klasa 3 b

 III miejsce Maja Moroziuk klasa 2 a

III miejsce Filip Galant klasa 1 c

Wyróżnienia

Maja Kaczmarek klasa 2 a

Asia Figzał klasa 1 c

Lena Cierzyńska klasa 1 c

Zuzanna Przygodzka klasa 2a

klasy 4 - 7

I miejsce Justyna Stobiecka klasa 4 c

I miejsce Jagoda Markowska klasa 6 b

II miejsce Zofia Dubaj klasa 5 b

III miejsce Oliwia Sieniawska klasa 7 b

Konkurs został rozstrzygnięty 22 maja 2018r.

Prace uczniów zostały udostępnione na wystawie szkolnej, a zwycięzcy otrzymali dyplomy .

  Galeria zdjęć

Wyniki XI Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

Dominik Jędryka kl. 1c - nagroda

Filip Oracz kl. 3a - nagroda

Filip Galant  kl. 1c - wyróżnienie

Kalina Bacior kl. 3b - wyróżnienie

Krystian Chamara kl. 3a -  wyróżnienie

Mira Krakowian kl. 3a - wyróżnienie

Oskar Kulak kl. 3b - wyróżnienie

Kinga Łempińska kl. 3b - wyróżnienie

Joanna Skórkowska kl. 4a - wyróżnienie

Oskar Bożek kl. 4c - wyróżnienie

Natalia Kałużewska kl. 5a - wyróżnienie

Dominika Caban kl. 6b - wyróżnienie

Michał Szwejda kl. 7b - wyróżnienie

Gerard Mielczarek kl. 7c - wyróżnienie

GRATULUJEMY

Osiągnięcia uczennicy klasy 7d Pauliny Mączki.

 Galeria zdjęć

30 maja w Miejskim Domu Kultury odbyła się gala wręczenia nagród Prezydenta Miasta Częstochowy dla uczniów zdolnych.
Uczeń naszej szkoły Michał Szwejda został wyróżniony.
Nagroda jest przyznawana tym uczniom, którzy uzyskali tytuł laureata konkursu przedmiotowego lub interdyscyplinarnego bądź olimpiady na szczeblu wojewódzkim.
Michałowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.