W minionym tygodniu w naszej szkole odbył się konkurs ortograficzny
pt. „Wiersz ortograficzny” dla klas 2-3. Ideą konkursu było rozbudzanie motywacji do pogłębiania wiedzy i umiejętności ortograficznych. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swoje umiejętności pisząc piękne wiersze z trudnościami ortograficznymi.

Laureaci konkursu:

Olga Modlińska kl. 3 c

Filip Trójczak kl. 2 b

Tatiana Małolepsza kl. 3 a

Serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie i ich rodzicom za zaangażowanie. Zapraszamy laureatów konkursu po odbiór nagród do sekretariatu szkoły.

Organizatorzy: Aleksandra Dobosz i Joanna Knopik

Amelka Osicka uczennica klasy 3  a znalazła się w piętnastce zwycięzców ogólnopolskiego konkursu literackiego "Popisz się talentem". Opowiadanie Amelki zostanie opublikowane w październiku  w książce wydanej przez wydawnictwo Nowa Era. Książkę będzie można kupić w księgarni internetowej wydawnictwa. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na rzecz fundacji pomagającej zwierzętom. Jeśli chcecie pomóc zwierzętom zapraszam w październiku do zakupu książki i ustawieniu się w kolejce po autograf autorki.