Szkolny konkurs plastyczny

"Legendy polskie oczami dziecka"

 

klasa 1

1-miejsce Kubik Bartosz 1a

2- Filip Trójczak 1b

3- Szymon Szczech 1c

wyr. Lena Opieka 1b, Liwia Łacińska 1a, Zuzanna Kozar 1a

 

klasa 2

1-Joanna Figzał 2c

2- Wojciech Korczak 2c

3- Amelia Osicka 2a

wyr. Lena Cierzyńska 2c, Julia Kubik 2c

 

klasa 3

1-Aleksandra Piwko 3b

2-Izabella Rosikoń 3b

3-Amelia Turek 3a

wyr. Klara Folfasińska 3b, Weronika Zając 3a, Zuzanna Przygodzka 3a

Wyniki szkolnego konkursu czytelniczego dla uczniów klas drugich
pt.: „Znamy polskie legendy”

1 miejsce – Maks Śliwiak kl. 2a

2 miejsca:
Maksymilian Ściebura kl.2b
Maria Adamus kl. 2b
Maja Marcińska kl. 2a
Filip Galant kl.2c

Uczniowie klas I – III uczestniczyli w realizacji projektu „Mały Polak – Wielkim Patriotą”. W ramach projektu w dniu 8 listopada odbył się konkurs recytatorski ”Mały Patriota”. W konkursie wzięli udział uczniowie klas I, II i III.

Laureaci szkolnego konkursu recytatorskiego „Mały Patriota”

Klasy 2 -3

I m - Natalia Tyrajska klasa 2a

II m - Julia Kubik klasa 2c

II m - Piotr Wolniewicz klasa 2a

III m - Oliwia Witczak klasa 2b

Wyróżnienie Ksawery Szlufik klasa 2c oraz Iga Minkina klasa 3b

Klasy 1

I m - Liwia Łacińska klasa 1a

I m - Mateusz Nyga klasa 1 b

II m - Zuzanna Kieliszek klasa 1a

II m - Oliwia Jaszewska klasa 1 c

III m - Bartosz Kubik klasa 1a

III m - Filip Trójczak klasa 1b

Wyróżnienie Wioletta Szeląg klasa 1 b

 Galeria zdjęć

Czworo uczniów naszej szkoły wzięło udział w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim organizowanym przez Szkołę Podstawową 53.Konkurs odbył się 08.11.i poświęcony był osobie św. Jana Pawła II.W Konkursie uczestniczyli :Dominika Tomalak z kl.4 b, Zuzanna Chłód ,Natalia Ogrodniczek z kl.6 b oraz Igor Ciurzyński z kl. 5c ,który za piękną recytację wiersza o św. Janie Pawle otrzymał wyróżnienie. Uczniów do konkursu przygotowała s. Celina Kowalczyk.

 Galeria zdjęć

W październiku w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny pt. „Polscy Święci – Patrioci”. Organizatorkami konkursu były siostra Celina, siostra Anna
oraz p. Aleksandra Dobosz. 22 października Jury wyłoniło zwycięzców konkursu.

Wyniki dla klas 1-3:

I miejsce – Maja Góra kl.3b
I miejsce – Mateusz Grzyb kl. 1a

II miejsce – Ewa Kosiń kl.1c
II miejsce – Igor Błaszczyk kl.2c
II miejsce – Marysia Adamus kl.2b

III miejsce – Milena Adamus kl.1b
III miejsce – Filip Trójczak kl.1b
III miejsce - Amelia Turek kl.3a

Wyróżnienia zdobyli:

Igor Synoradzki kl.1a
Dawid Suchański kl. 1b
Liwia Błoch kl.2a
Zuzanna Przygodzka kl. 3a
Ksawery Wieczorek kl. 3b

Wyniki dla klas 4-6:

I miejsce – Filip Oracz kl.4a
I miejsce – Jakub Napierski kl. 5a

II miejsce – Blanka Olczyk kl. 5d
II miejsce – Maja Morek kl. 5b

III miejsce – Natalia Ogrodniczek kl.6b
III miejsce – Wiktoria Michalik kl. 5a

Wyróżnienie Kajetan Czapliński 5b

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie!

Galeria zdjęć

Wyniki szkolnego konkursu plastycznego "Mój czas z rodziną"

 Na konkurs wpłynęło 25 prac z klas I -VII. Oto lista zwycięzców:

Klasy 1- 3

 I miejsce Wojciech Korczak klasa 1 c

II miejsce Olga Modlińska klasa 1c

II miejsce Alicja Łaz klasa 3 b

 III miejsce Maja Moroziuk klasa 2 a

III miejsce Filip Galant klasa 1 c

Wyróżnienia

Maja Kaczmarek klasa 2 a

Asia Figzał klasa 1 c

Lena Cierzyńska klasa 1 c

Zuzanna Przygodzka klasa 2a

klasy 4 - 7

I miejsce Justyna Stobiecka klasa 4 c

I miejsce Jagoda Markowska klasa 6 b

II miejsce Zofia Dubaj klasa 5 b

III miejsce Oliwia Sieniawska klasa 7 b

Konkurs został rozstrzygnięty 22 maja 2018r.

Prace uczniów zostały udostępnione na wystawie szkolnej, a zwycięzcy otrzymali dyplomy .

  Galeria zdjęć

Wyniki XI Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

Dominik Jędryka kl. 1c - nagroda

Filip Oracz kl. 3a - nagroda

Filip Galant  kl. 1c - wyróżnienie

Kalina Bacior kl. 3b - wyróżnienie

Krystian Chamara kl. 3a -  wyróżnienie

Mira Krakowian kl. 3a - wyróżnienie

Oskar Kulak kl. 3b - wyróżnienie

Kinga Łempińska kl. 3b - wyróżnienie

Joanna Skórkowska kl. 4a - wyróżnienie

Oskar Bożek kl. 4c - wyróżnienie

Natalia Kałużewska kl. 5a - wyróżnienie

Dominika Caban kl. 6b - wyróżnienie

Michał Szwejda kl. 7b - wyróżnienie

Gerard Mielczarek kl. 7c - wyróżnienie

GRATULUJEMY

Osiągnięcia uczennicy klasy 7d Pauliny Mączki.

 Galeria zdjęć

30 maja w Miejskim Domu Kultury odbyła się gala wręczenia nagród Prezydenta Miasta Częstochowy dla uczniów zdolnych.
Uczeń naszej szkoły Michał Szwejda został wyróżniony.
Nagroda jest przyznawana tym uczniom, którzy uzyskali tytuł laureata konkursu przedmiotowego lub interdyscyplinarnego bądź olimpiady na szczeblu wojewódzkim.
Michałowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.