Lp. Nauczyciel
Koło zainteresowań Dzień tygodnia Godzina Sala
1 Agata Adamus
zajęcia rozwijające zainteresowania środa 14.30-15.15 17
2 Katarzyna Bender koło biologiczne piątek 13.45-14.30 24G
3

Arkadiusz Cierpiał

tenis stołowy
piątek 16.15-17.00  
zespołowe gry sportowe poniedziałek 17.00 - 17.45  
4 Aleksandra Dobosz koło czytelnicze
poniedziałek 11.45-12.30 19
5 Konrad Dzwonkowski
zajęcia ratownictwa wodnego
czwartek 12.45-13.30 sala basen
6 Joanna Filak koło historyczne
poniedziałek 13.45-14.30 29G 
7 Edyta Garska koło języka  niemieckiego czwartek 14.35-15.20 27G
8 Elżbieta Smaga
gry i zabawy ruchowe
poniedziałek 14.35-15.20 sala
9 Agata Hapunik zespół wokalny
środa 14.35-15.20 15G
10 Alicja Bilińska-Ciszewska
koło informatyczne
wtorek 15.25-16.10 17G
11 Joanna Kądzioła koło muzyczne kl.III środa 13.45-14.30 22
12 Beata Kędzierska koło miłośników polszczyzny poniedziałek 13.45-14.30 12G
13 Agnieszka Kielan koło polonistyczne
środa 14.35-15.20 27
14 Magdalena Kieliszek koło "Mały matematyk"
czwartek 12.45-13.30 15
15 Agata Knapik zast. Katarzyna Pietrzak koło języka angielskiego wtorek 8.00-8.45 15G
16 Joanna Kokot koło matematyczno-przyrodnicze wtorek 12.45-13.30 16
17 siostra Celina-Helena Kowalczyk
koło teatralno-liturgiczne
poniedziałek 13.45-14.30 6G
18 Elżbieta Krygier-Żyła koło matematyczne
wtorek 8.00-8.45 16G
19 Edyta Lara koło matematyczno-przyrodnicze
piątek 13.45-14.30 15
20 Barbara Lubowiecka koło plastyczne "Młodzi artyści"
wtorek 15.05-15.50 33G
21 Barbara Łebek koło fizyczne czwartek 13.45-14.30 22G
fakultet z matematyki IIIaG piątek 13.45-14.30 22G
22 Tomasz Maciejewski zajęcia ogólnorozwojowe
wtorek 16.30 sala
23 Izabela Majer zast. Izabela Wrona
koło plastyczne poniedziałek 12.45-13.30 21
24 Zbigniew Markowski zajęcia piłki siatkowej
piątek 16.15-17.45 sala
25 Elżbieta Matysiak koło języka angielskiego piątek 15.10-15.55 19G
26 Agnieszka Modlińska koło informatyczne piątek 15.25-16.10 28
27 Anna Papis
koło matematyczne
piątek 14.35-15.20 20G
28 Beata Piech koło "Klub miłośników książki" poniedziałek 8.00-8.45 czytelnia
29 Anna Powroźnik koło historyczne "Historia świadkiem czasu"
czwartek 13.45-14.30 27
30 Monika Romańczuk zast. Katarzyna Kokot koło języka angielskiego środa 8.00-8.45 1
31 Magdalena Sikorska koło teatralne w języku angielskim wtorek 13.45-14.00 22
32 Małgorzata Srokosz koło teatralno-taneczne piątek co 2 tydzień 11.45-12.30 sala
wtorek co 2 tydzień 12.45-13.30 sala
33 Jadwiga Stengierska koło językowe - język angielski poniedziałek 14.35-15.20 24
34 Anna Stochel koło matematyczne środa 11.45-12.30 19
35 Daniel Skowron
koło matematyczne
środa 13.45-14.30 25G
36 Edyta Szala-Bartolewska koło "Słuchamy i opowiadamy" środa 12.30-13.00 18
czwartek 12.45-13.30 18
37 Renata Szczygłowska terapia ręki zajęcia rozwijające z elementami arteterapii
środa 13.45-14.30 gabinet terapii
38 Edyta Szeląg koło języka angielskiego czwartek 14.35-15.20 27G
39 Paulina Szymańska
koło czytelnicze
środa 13.45-14.30 czytelnia
40 Joanna Trzepizur koło polonistyczne czwartek 14.35-15.20 5G
41 Dorota Wawszczak koło matematyczne środa 8.00-8.45 26
42 Ewa Wąsowicz zajęcia -basen klasy I-III na czas remontu basenu - gry i zabawy dla dzieci ze świetlicy
środa 11.45-12.30 pierwsze półrocze
sala
43 Henryka Wuczyńska koło chemiczne czwartek 13.45-14.30 25G
44 siostra Anna - Anna Wolanin
koło religijne
poniedziałek 12.45-13.30 23
45 Adam Wrzaszczyk koło turystyczne sobota 8.00-8.45 wycieczki rajdy
46 ks. Marek Gajownik szkolne koło Caritas piątek 14.35-15.20 13G
47 Iwona Mielczarek koło polonistyczne
poniedziałek 14.35-15.20 33G
48 Angelika Filip
zajęcia rozwijające zainteresowania
poniedziałek 14.30-15.15 17
49 Zdzisława Bielat
zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
     
50 Joanna Knopik koło przyrodnicze czwartek 12.45-13.30 21
51 Michał Krzypkowski zajęcia rugby poniedziałek 16.15-17.00 sala
52 Dominika Słabosz
zajęcia rozwijające zainteresowania
poniedziałek 12.00-13.00 18
53 Anna Szumlińska
zajęcia muzyczno-ruchowe
wtorek 10.00-10.45 świetlica
54 Anna Wróblewska-Kaczorowska
zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
czwartek 15.30-16.15 gabinet pedagoga
55 Agnieszka Zmorek
koło sportowe
wtorek 13.45-14.30 sala