Zajęcia dodatkowe


Koła zainteresowań


Lp.
Imię i nazwisko nauczyciela
Rodzaj zajęć
Dzień tygodnia
Godzina
Nr sali
1.
Aleksandra Andryszkiewicz
Koło plastyczne
poniedziałek
12.45 - 13.30
19
2.
Jolanta Augustyn
Klub Młodego Czytelnika
środa
13.00 - 14.00
czytelnia
3.
Małgorzata Dobosz
Koło przyrodnicze
czwartek
13.30 - 14.25
21
Koło matematyczne
wtorek
12.30 - 13.30
21
4.
s. Joanna
Koło muzyczne
piątek
13.45 - 14.15
16
5.
Elżbieta Głusek
Gimnastyka korekcyjna
poniedziałek
14.50 - 15.35
sala korekcyjna
6.
Piotr Jarząbek
Gimnastyka korekcyjna
piątek
13.30 - 14.15
sala korekcyjna
Gimnastyka korekcyjna
czwartek
13.30 - 14.15
basen
7.
Elżbieta Kazimierska
Koło języka włoskiego
czwartek
12.45 - 13.30
czytelnia
8.
Joanna Kądzioła
Chór
wtorek
14.30 - 16.00
27
9.
Agnieszka Kielan
Koło historyczne
czwartek
12.45 - 13.30
27
Koło języka polskiego
środa
14.35 - 15.20
26
10.
Magdalena Kieliszek
Koło - Ekoartysta
środa
12.45 - 14.25
co 2 tyg.
17
11.
Aleksandra Dobosz
Koło origami
wtorek
11.45 - 12.30
czytelnia
12.
Joanna Kokot
Koło matematyczno - przyrodnicze
poniedziałek
11.45 - 12.30
czytelnia
13.
s. Celina
Koło Caritas
środa
13.40 - 14.25
22
14.
Edyta Lara
Koło origami
piątek
11.45 - 13.30
co 2 tyg.
17
15.
Barbara Lorent
Koło turystyczne
sobota
Rajdy
wg harmonogramu
zajęcia w terenie
Koło przyrodnicze
czwartek
13.40 - 14.25
2
16.
Barbara Lubowiecka
Koło plastyczne
wtorek
13.30 - 14.30
27
17.
Izabela Majer
Koło plastyczne
czwartek
12.45 - 13.30
23
18.
Tomasz Maciejewski
Gimnastyka korekcyjna
środa
14.30 - 15.15
basen
Gry i zabawy ruchowe
piątek
12.45 - 13.30
sala gimnastyczna
19.
Zbigniew Markowski
SKS piłka siatkowa
piątek
15.15 - 16.45
sala gimnastyczna
20.
Agnieszka Modlińska
Koło dziennikarsko-informatyczne
piątek
14.25 - 15.20
29
21.
Magdalena Pawłaszek
SKS pływanie kl. I-III
poniedziałek
13.40 - 14.25
basen
22.
Beata Piech
Koło języka polskiego
czwartek
14.35 - 15.20
24
Koło dziennikarskie
środa
14.35 - 15.20
24
23.
Monika Romańczuk
Koło języka angielskiego
poniedziałek
13.40 - 14.25
1
Koło języka angielskiego
środa
13.40 - 14.25
1
24.
Magdalena Sikorska
Koło języka angielskiego
piątek
12.45 - 13.30
23
Koło języka angielskiego
piątek
13.40 - 14.25
23
25.
Małgorzata Srokosz
Koło teatralno - taneczne
piątek
11.30 - 12.30
sala gimnastyczna
26.
Jadwiga Stengierska
Koło języka angielskiego
poniedziałek
13.40 - 14.25
28
Koło języka angielskiego
środa
13.40 - 14.25
28
27.
Joanna Trzepizur
Klub Europejski
wtorek
13.40 - 14.25
24
Koło języka polskiego
piątek
12.45 - 13.30
22
28.
Dorota Wawszczak
Koło matematycze
piątek
8.00 - 8.45
27
Koło matematyczne
czwartek
14.30 - 15.20
26
29.
Elżbieta Tetke
Koło matematyczne kl. 4
wtorek
13.40 - 14.25
25
koło matematyczne kl. 5
środa
13.40 - 14.25
25
30.
Anna Stochel
Koło matematyczno - przyrodnicze
wtorek
12.45 - 13.30
19
31.
Anna Powroźnik
Koło literacko - czytelnicze
środa
12.45 - 13.30
15
32.
Ewa Wąsowicz
SKS pływanie kl. I - III
poniedziałek
12.45 - 13.30
basen

Formy pomocy psychologiczno-pedagogicznej


Lp.
Imię i nazwisko nauczyciela
Rodzaj zajęć
Dzień tygodnia
Godzina
Sala
1.
Anna Bielat
Terapia pedagogiczna kl. 6
poniedziałek
13.30-14.30
gabinet terapii 1
Terapia pedagogiczna kl. 6
poniedziałek
14.30-15.30
gabinet terapii 1
2.
Joanna Kokot
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne kl. 1
czwartek
12.45-13.45
16
Terapia pedagogiczna kl. 4
środa
13.45-14.45
16
3.
Małgorzata Srokosz
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne kl. 3
czwartek
11.30-12.30
gabinet terapii 1
Terapia pedagogiczna kl. 3
czwartek
13.40-14.25
gabinet terapii 1
4.
Anna Stochel
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne kl. 2
środa
12.40-13.40
19
Terapia pedagogiczna kl. 5
środa
13.45-14.45
gabinet terapii 1
5.
Aleksandra Andryszkiewicz
socjoterapia kl. 3
6.
Izabela Majer
Logopedia
poniedziałek
12.35-13.35
gabinet terapii 1
Logopedia
piątek
7.50-8.50
gabinet terapii 1
7.
Beata Piech
Logopedia
wtorek
10.45-11.45
gabinet terapii 2
Logopedia
środa
13.40-14.40
gabinet terapii 2
Logopedia
czwartek
12.35-13.35
gabinet terapii 2


Zamieściła Agnieszka Modlińska
Dla rodziców
Moje dziecko w przedszkolu i szkole

Numer konta Rady Rodziców
Bank Zachodni
82 1090 1795 0000 0001 3187 7407
- tytuł przelewu klasa oraz imię i nazwisko ucznia

List Minister Edukacji Narodowej
Reforma edukacji
Ubezpieczenie
Spacer po szkole

Deklaracja na obiady
rok szkolny 2017/2018
Wychowanie i profilaktyka

Rekrutacja do klas pierwszych

Rekrutacja do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych i zespołach, a także wybranych przedszkoli niepublicznych na rok szkolny 2017/2018

Programy i projekty
Owoce i warzywa w szkole
- B. Lubowiecka
Mleko w szkole - szklanka mleka
- B. Lubowiecka
WSL w efektywnym kształceniu nauczycieli
- A. Bednarek
Trzymaj formę - bądź aktywny. Rodzino trzymaj formę
- B. Lorent, E. Głusek
Planeta energii
- I. Majer, A. Kokot
Nie pal przy mnie proszę
- I. Majer
Moje miasto bez elektrośmieci
- M. Srokosz
Szkoła współpracy. Uczniowie i rodzice kapitałem nowoczesnej szkoły
- B. Piech
Szkoła bez barier
- Z. Bielat
Lepsza Szkoła – projekt edukacyjny
- J. Trzepizur, D. Wawszczak, A. Kielan, B. Piech
Klub bezpiecznego Puchatka
- A. Dobosz
Etyka nie tylko dla smyka - ORE
- E. Lara
Nakrętkowa Częstochowa
- A. Stochel
Mitologia według klasy 5a i 5b
- J. Trzepizur
Koniec języka za przewodnika
- kl. IV - VI - E. Kazimierska
Zabytkowa Częstochowa
- J. Augustyn, p. E. Kazimierska
Szkoła w ruchu
- J. Augustyn, p. E. Kazimierska
Czyste powietrze wokół nas
- E. Bartolewska
Zachowaj równowagę
- E. Głusek, E. Bartolewska
Bezpieczniki TAURONA
- M. Dobosz
Indywidualizacja nauczania początkowego w Częstochowie 2012/2013

Kontakt
Szkoła Podstawowa nr 2
Częstochowa ul. Baczyńskiego 2a
42-224 Częstochowa
tel/faks: 322-04-55
telefon: 500 842 855
(bez możliwości połączeń wewnętrznych) telefon pływalnia: 500 842 900
e-mail: sp2@bigduo.pl
dyrektor: mgr Anna Bednarek
wicedyrektor: mgr Jolanta Krzypkowska
Informacje
Dyrektor szkoły informuje, że uczniowie mogą pozostawiać część podręczników i przyborów szkolnych w pomieszczeniach szkoły (klasopracownie, zaplecza klas) po uzgodnieniu z nauczycielem.

Konsultacje z psychologiem
pierwsza środa każdego miesiąca
od 16:30 do 18:00
w gabinecie pedagoga

Skargi i wnioski
przyjmowane są
od poniedziałku do piątku
w godzinach 7:30 - 16:00
Ważne linki