Teledysk "Sposób na dzi dobry"

Przedszkolaki w ramach udziału w Czyściochowej Akademii przygotowały teledysk do piosenki pt."Sposób na dzień dobry". Nagranie pokazuje naszą wspaniałą, pełną radości i pozytywnej energii codzienność. Nasz sposób na dzień dobry to po prostu.... uśmiech. Miłego oglądania!

Obejrzyj teledysk

Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa,

czyli Dzień Kolorowej Skarpetki

21 marca jest kolorowy nie tylko z powodu pierwszego dnia wiosny! To właśnie tego dnia obchodzimy Światowy Dzień Zespołu Downa.
Nasze przedszkolaki chętnie wzięły w nim udział. Poznały cechy osoby chorej na zespół downa, porozmawiały na temat tolerancji, wysłuchały opowiadania o chłopcu z zespołem Downa, a także wykonały pracę plastyczną "Kolorowa skarpetka".

Program edukacji higienicznej
"Czyściochowa Akademia"

Dzieci z naszego oddziału przedszkolnego biorą udział w Programie edukacji higienicznej "Czyściochowa Akademia". W związku z projektem rozmawiamy o higienie całego ciała, wykonujemy różne zadania i prace plastyczne, oglądamy filmy edukacyjne oraz bierzemy udział w konkursach i zabawach tematycznych. To nie tylko nauka, ale również świetna zabawa!

BAL KARNAWAŁOWY

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

8 lutego do naszego przedszkola zawitały różnorodne postacie: piraci, księżniczki, baletnice, super-bohaterzy i inni.

Dzieci chętnie uczestniczyły w różnych zabawach muzyczno- ruchowych, prezentowały swoje stroje i zjadły pyszny poczęstunek. Zabawy nie było końca!

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszego oddziału przedszkolnego przygotowały dla swoich babć i dziadków przedstawienie, które zostało przez nas nagrane i wysłane rodzicom. Dzięki temu każda babcia i każdy dziadek, w dniu swojego Święta miał okazję obejrzeć ten wspaniały występ!
Wszystkim Babciom i Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji ich Święta!