Andrzejki

"Święty Andrzej Ci ukaże,
co Ci los przyniesie w darze".

Co roku w oddziale przedszkolnym podtrzymujemy tradycje związane z "Andrzejkami". Dzieci przebrane
w ulubione kostiumy z radością uczestniczyły we wspólnych wróżbach, konkursach i zabawach przy muzyce.

Galeria zdjęć

Dzień Pluszowego Misia

Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel i ukochana maskotka wszystkich dzieci. 25 listopada przedszkolaki przyniosły swoje ulubione przytulanki. Tego dnia dzieci poznały historię święta oraz spędzały wyjątkowy czas ze swymi misiami.

GALERIA ZDJĘĆ

11 listopada Narodowe Święto Niepodległości to wyjątkowy
i szczególny czas dla każdej Polki i każdego Polaka.
Dzieci z oddziału przedszkolnego bardzo uroczyście uczestniczyły w tym wydarzeniu.

"Jest takie miejsce na mapie świata-Polska.
To moje miejsce, tutaj mocniej bije mi serce."

Galeria zdjęć

Wycieczka do Fabryki Uśmiechu 

3 października 2022r. z okazji "Dnia Chłopaka" dzieci z oddziału przedszkolnego wraz z wychowawcami wybrały się do sali zabaw "Fabryka uśmiechu" w Częstochowie.
Wspólne zabawy dzieci wywołały dużo radości i uśmiechu, który jeszcze przez długi czas po powrocie nie schodził z ich twarzy. Przedszkolaki korzystały z wszystkich proponowanych atrakcji, m.in zjeżdżalnie, baseny z kulkami, trampoliny, tory przeszkód.
To był bardzo radosny czas, nie tylko dla chłopców, ale również dla dziewczynek smile smile smile

GALERIA ZDJĘĆ

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

20 września to ważny dzień dla wszystkich przedszkolaków. Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to święto, które obchodzone jest od 2013r. Tego dnia również przedszkolaki z naszego oddziału zostały zaproszone do wspólnej zabawy i świętowania tego dnia w wyjątkowy sposób. 5-6latki uczestniczyły w zabawach oraz konkursach zdobywając poszczególne "Talenty przedszkolaka". Po zdobyciu wszystkich dzieci stały się "prawdziwymi przedszkolakami" oraz otrzymały pamiątkowe medale i słodkości.

GALERIA ZDJĘĆ

Kochana Mamo, Kochany Tato!

Bardzo kochamy Was głównie za to, że zawsze o nas ogromnie dbacie i nas na pewno mocno kochacie.

Przyjmijcie życzenia: sto lat w zdrowiu
i marzeń spełnienia!

Dla naszych przedszkolaków występ z okazji Dnia Mamy i Taty jest jednym z najważniejszych występów. Dzieci przez wiele dni uczyły się wierszyków, piosenek i tańców. Z ogromnym zaangażowaniem przygotowały upominki. To wyjątkowa okazja, by podziękować za miłość, wychowanie oraz wsparcie…

GALERIA ZDJĘĆ

SUKCESY NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW

Miło nam poinformować, że nasze zdolne przedszkolaki zostały laureatami w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Jak dbać o skórę?" organizowanym w ramach
Programu edukacji higienicznej "Czyściochowo". Pracę plastyczną wykonały Zuzanna Wójcik, Klara Konstanciak oraz Aleksadnra Jasikowska.
GRATULUJEMY !


Z dumą informujemy, że Oskar Chamala zdobył wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Mieszkańcy lasu".
GRATULUJEMY SUKCESU!

GALERIA ZDJĘĆ

Teledysk "Sposób na dzi dobry"

Przedszkolaki w ramach udziału w Czyściochowej Akademii przygotowały teledysk do piosenki pt."Sposób na dzień dobry". Nagranie pokazuje naszą wspaniałą, pełną radości i pozytywnej energii codzienność. Nasz sposób na dzień dobry to po prostu.... uśmiech. Miłego oglądania!

Obejrzyj teledysk


Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa,

czyli Dzień Kolorowej Skarpetki

21 marca jest kolorowy nie tylko z powodu pierwszego dnia wiosny! To właśnie tego dnia obchodzimy Światowy Dzień Zespołu Downa.
Nasze przedszkolaki chętnie wzięły w nim udział. Poznały cechy osoby chorej na zespół downa, porozmawiały na temat tolerancji, wysłuchały opowiadania o chłopcu z zespołem Downa, a także wykonały pracę plastyczną "Kolorowa skarpetka".

Galeria zdjęć 

Program edukacji higienicznej
"Czyściochowa Akademia"

Dzieci z naszego oddziału przedszkolnego biorą udział w Programie edukacji higienicznej "Czyściochowa Akademia". W związku z projektem rozmawiamy o higienie całego ciała, wykonujemy różne zadania i prace plastyczne, oglądamy filmy edukacyjne oraz bierzemy udział w konkursach i zabawach tematycznych. To nie tylko nauka, ale również świetna zabawa!

Galeria zdjęć 

BAL KARNAWAŁOWY

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

8 lutego do naszego przedszkola zawitały różnorodne postacie: piraci, księżniczki, baletnice, super-bohaterzy i inni.

Dzieci chętnie uczestniczyły w różnych zabawach muzyczno- ruchowych, prezentowały swoje stroje i zjadły pyszny poczęstunek. Zabawy nie było końca!

  

   

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszego oddziału przedszkolnego przygotowały dla swoich babć i dziadków przedstawienie, które zostało przez nas nagrane i wysłane rodzicom. Dzięki temu każda babcia i każdy dziadek, w dniu swojego Święta miał okazję obejrzeć ten wspaniały występ!
Wszystkim Babciom i Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji ich Święta!