Klasy 0 – 3
Nazwa konkursu
Imię i nazwisko ucznia Klasa Miejsce Opiekun
Rok szkolny 2020/2021

Orzeł matematyczny

Mateusz Grzesiak 3b III miejsce Aleksandra Dobosz
Orzeł matematyczny Laura Piotrowska 3a V miejsce Sylwia Rosikoń
Orzeł matematyczny Filip Trójczak 3b VII miejsce Aleksandra Dobosz
Orzeł matematyczny Zuzanna Kieliszek 3b VIII miejsce Aleksandra Dobosz
Orzeł ortograficzny Laura Piotrowska 3a II miejsce Sylwia Rosikoń
Orzeł ortograficzny Mateusz Grzesiak 3b III miejsce Aleksandra Dobosz
Orzeł ortograficzny Zuzanna Kieliszek 3b III miejsce Aleksandra Dobosz
Orzeł ortograficzny Karol Olszewski 3b IV miejsce Aleksandra Dobosz
Orzeł ortograficzny Mateusz Nyga 3b IV miejsce Aleksandra Dobosz
Świetlik Mateusz Gągała 3b II miejsce Aleksandra Dobosz

Świetlik

Mateusz Grzesiak 3b wyróżnienie Aleksandra Dobosz
Wcześniejsze lata

Choinka świąteczna

Julia Kubik 3c Nagroda Specjalna Katarzyna Bender

Ogólnopolski test ortograficzny dla kl. I-III

Figzał Joanna, Korczak Wojciech    3c Wyróżnienie   Małgorzata Srokosz
II Ogólnopolski konkurs dla uczniów klas skrzypiec szkół muzycznych Amelia Turek 2a Wyróżnienie Agnieszka Turek

 

Klasy 4 – 8
Nazwa konkursu
Imię i nazwisko ucznia Klasa Miejsce Opiekun
Rok szkolny 2020/2021
Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

Wojciech Korczak

 4c  Nagroda główna Małgorzata Srokosz 
Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

Joanna Figzał

4c wyróżnienie Małgorzata Srokosz 
Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”  Filip Galant 4c wyróżnienie Małgorzata Srokosz 
Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”  Dominik Jędryka 4c wyróżnienie Małgorzata Srokosz 
Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

Maciej Ratman

4a wyróżnienie Magdalena Kieliszek
Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” Kalina Bacior 6b wyróżnienie Henryka Wuczyńska
Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” Skórkowska Joanna 7a wyróżnienie Henryka Wuczyńska
Wcześniejsze lata
Choinka świąteczna Kajetan Czapliński 6b Wyróżnienie Katarzyna Bender
Konkurs o M.M. Kolbe - etap szkoly Caban Dominika 8b 1 miejsce Mariola Zgrzebna
Gaweł Merda 8b 2 miejsce
Weltsprachen Kinder Dubaj Zofia 7b 1 miejsce Edyta Garska
Chłód Zuzanna, Gustaw Olek, Salamucha Olga 7b 3 miejsce
Sabat Laura, Moroziuk Maciej 7c 3 miejsce
Alfik Matematyczny 2017 Samuel Bryła 5c Wynik bardzo dobry
Dorota Wawszczak  
Natalia Kubicka 7b Wynik bardzo dobry
Michał Szwejda 7b Wynik bardzo dobry
Maciej Moroziuk 5c Wynik dobry
Filip Jakubik 4a Wynik dobry
Joanna Skórkowska 4a Wynik dobry
Dominika Caban 6b Wynik dobry

Elżbieta Tetke

Zuzanna Chłód 5b III miejsce w szkole
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa „Olimpus” z języka angielskiego   Mikołaj Czapliński  6b Laureat  Katarzyna Kokot
Antoni Tarnowski  6a Laureat  
 Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Leon” z języka angielskiego  Wiktoria Gniesław 7b Laureat    Katarzyna Kokot
Natalia Kubicka 7b Laureat 
Mikołaj Czapliński 6b Laureat
English High Flier 2017 Anna Mucha 7d 5 miejsce Jadwiga Stengierska
Ogólnopolski konkurs wiedzy na temat zdrowia i jego ochrony MEDITEST Jacek Jastrząbek 4d Wyróżnienie Barbara Lorent
Natalia Kubicka 7b Wyróżnienie Katarzyna Bender
Gerard Mielczarek 7c Wyróżnienie
Michał Szwejda 7b Wyróżnienie
Konkurs z biologii „W SIECI” Gerard Mielczarek 7c II miejsce Katarzyna Bender

Zamieściła Agnieszka Modlińska