Wyniki szkolnego  konkursu czytelniczego

Polska w legendach

 

klasy II

I miejsce - Blanka Mazurkiewicz

II miejsce - Mateusz Graczyk

III miejsce - Kinga Malinowska

wyróżnienie - Urszula Gałuszka, Wiktor Wieczorek

 

klasy III

I miejsce - Laura Piotrowska, Mateusz Nyga

II miejsce - Kajetan Kawecki, Adam Teske

III miejsce - Filip Trójczak

 

 

Wyniki konkursu na lapbooka o twórczości Jana Brzechwy

 

I miejsce

Pola Parkitna klasa 2a SP nr 50

II miejsce

Kacper Foltyński klasa 2b SP 19

III miejsce

Bartosz Kubik klasa 3a SP 2

wyróżnienie

Kamil Holiński klasa 3b SP 2

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Po odbiór nagród i dyplomów zapraszamy do sekretariatu.

 

Wyniki konkursu "Eko - moda" dla uczniów klas 1- 3


I m Zuzanna Kozar 3a
Im Emil Grabowski 1b


II m Zuzanna Kieliszek 3b
II m Maja Durek 2c


III m Ada Olczyk 1a
III m Amelia Lara 1a


Wyróżnienie dla Aleksandry Kubik 1b, Mai Żukowskiej 1b

 

Wyniki konkursu recytatorskiego „Mały patriota”

Klasy 1

I m Zuzanna Dominik 1b

II m Sebastian Kawecki 1b

III m Alan Stolarski   1a

wyróżnienie  Amelia Lara 1a

 

 Klasy 2-3

I m Mateusz Kubicki  2c

I m Bartosz Kubik 3a

II m Mateusz Grzyb 3a

II m Wiola Szlęg 3a

III m Filip Trójczak 3b

III m Zuzanna Kieliszek 3b

wyróżnienie Kinga Grabowska 3b, Jakub Noszczyk 3c

 



WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO: "MOJA NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA WIELKANOCNA"

KLASY I - III

I miejsce  - MIKOŁAJ PRZYDATEK - kl. 1a, SP 50, ul. Starzyńskiego 10
II miejsce - ZUZANNA PIETRZYK - kl. 2, SP 13, ul. Wręczycka 111
III miejsce - ZOZANNA MORYŃ - kl. 1b, SP 50, ul. Starzyńskiego 10

KLASY IV - VIII

I miejsce - DARIA DANDEWICZ - kl. 6b, SP 1, ul. Księżycowa 6
II miejsce -  BARTOSZ KUNOWSKI - kl. 6b, SP 50, ul. Starzyńskiego 10
III miejsce - KACPER SUCHAN - kl. 6a, SP 41, ul. Okólna 31/39

WYRÓŻNIENIA

MICHALINA POPCZYK - kl. 2c, SP 1, ul. Księżycowa6
FRANCISZEK IDZIKOWSKI - kl. 2a, SP 31, ul. PCK 18.

 

Wyniki Powiatowego Konkursu Komputerowego

"Najładniejsza kartka wielkanocna"

KLASY I-VI

I  miejsce Nadia Nocuń  4a Sp32 op Grażyna Adamowska

II  miejsce Maja Kurek 4a  SP2 op. Alina Bilińska-Ciszewska

III miejsce  Franciszek Bzducha  Soward Emilia Sobolewska

wyróżnienia

 SP7 Natalia Walaszczyk 6c – op. Emilia Sobolewska

SP 31 Adam Dawid 6d op. Małgorzata  Paruzel

 SP 54 Wiktor Gawron – 4a op. Michał Nowak

SP Pławno Sebastian Matyjaszczyk 6b op. Renata Woldan-Taborek

SP Kamienica Polska Wiktor Chała 6a op Anna Chruścicka

SP 1 w  Blachowni Gabriela  Kluczniak 4b-op Renata Osuchowska

Saward Maciej Mateja 4a Emilia Sobolewska

SP 27  Julia Purgal  op. Agnieszka Dziarmaga-Działyńska

SP2 Hanna Kurek 4a- op. Alina Bilińska-Ciszewska

SP 16 Antoni Koszczyk 6a op. Jarosław Nurek

SP 16 Julia Olczyk 6a op Jarosław Nurek

SP 31 Martyna Polak 4a-op. Joanna Pawłowska Kramer

SP 33 Zofia Juśkiewicz 6a  op. Jolanta Matloch

SP 48 Alicja Matyszczak 4a – op. Jacek Folaron

SP 49 Oliwier Mermer 5 – Justyna Tokarz

SP 54 Ewa Kasprzak 4b- op. Michał Nowak

SP 54 Wiktor Gawron 4a op. Michał Nowak

SP Kamienica Polska Wiktor Chwała 6a

Akademia Soward Filip Szymonik 6b Emilia Sobolewska

SP 48 Nikola Kluczny 6d – op. Piotr Cyran

SP 41 Mariola Kotas - Agnieszka Głowacka

SP 48 Nikola Kluczny 6d op. Jacek Folaron

SP 20 Patrycja Banaszkiewicz  6 – op. Tomasz Dudek

SP 1 Oliwia Lorent- Małgorzata Gąćkowska

SP 31 Martyna Polak- op. Joanna Pawłowska- Kramer

SP Pławno Maja Ciszek – Renata Ryszka

 SP SPSK Franciszek Zdrojewicz kl. 5 -  Marcin Turek

KLASY VII - VIII

   I miejsce  SP Pińczyce Emilia Naczyńska  op. Edyta Struska

  II miejsce SP 2  Nikola Nabiałczyk 7b- Agnieszka Modlińska

 III miejsce SP 19 Wiktoria Nowicka kl 7  - op. Monika Jackowska

wyróżnienia

SP38  Julia Szneler 7c – op. Kamil Polewski-op.  Kamil Polewski

SP 54 Zofia Krawczyk-Wojciechowska  8b op. Michał Nowak

SP 19 Wiktoria Nowak 7 op. Monika Jackowska

SP 19 Jakub Szymonik 8 - op. Monika Jackowska

Akademia Soward   Maria Kokot 8a- Emilia Sobolewska

SP 38 Maja Konowska 7b op.  Kamil Polewski

Soward Katarzyna Bielawska 8a – Emilia Sobolewska

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

,,PIERWSZA POMOC"

I miejce

Natalia Bartnik klasa 2b

Jakub Majer klasa 2b

II miejsce

Mateusz Gągała klasa 3b

Milena Adamus klasa 3b

III miejsce

Mateusz Bzducha klasa 3b

Lena Kowalik klasa 2b

wyróżnienie

Pola Kaczmarek klasa 3b

Emilia Berdys klasa 2b

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

„BOŻONARODZENIOWA KARTKA ŚWIĄTECZNA”

 

I miejsce Sandra Petrykowska

    Szkoła Podstawowa nr 1 w Częstochow

II miejsce Alicja Ciura

          Szkoła Podstawowa nr 29 w Częstochowie

II miejsce Kamil Machura

           Szkoła Podstawowa nr 24 w Częstochowie

III miejsce  Alicja Gnieździłow

           Szkoła Podstawowa nr 2 w Częstochowie

Wyróżnienia:

Zuzanna Kieliszek Szkoła Podstawowa nr 2 w Częstochowie

Maja Durek Szkoła Podstawowa nr 2 w Częstochowie

Laureaci Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego
pt. „Mój Święty Mikołaj”.

 

Klasy I

I miejsce Amelia Lara SP 2

I miejsce Kacper Dobosz SP 31

II miejsce Jakub Litwiński SP 2

II miejsce Tomasz Kilan SP 22

III miejsce Milena Napierska SP 2

III miejsce Sebastian Kawecki SP 2

Wyróżnienia:

Nikola Radecka SP 2

Klasy II

I miejsce Julian Hantz SP 29

I miejsce Lena Nicpoń SP w Truskolasach

II miejsce Igor Kasprzak SP w Truskolasach

II miejsce Maria Kozak SP w Truskolasach

III miejsce Maja Wrótniak SP 1

III miejsce Natalia Sochańska SP w Truskolasach

Wyróżnienia:

Maja Durek SP 2

Dariusz Konieczny SP 29

Julia Warzyszyńska SP 29

Klasy III
I miejsce Szymon Kowalski SP 2

I miejsce Maja Tyrajska SP 2

II miejsce Tymoteusz Kwiatkowski SP 2

II miejsce Kajetan Kawecki SP 2

II miejsce Patrycja Respondek SP 2

III miejsce Sandra Petrykowska SP 1

III miejsce Julia Szelka SP 2

III miejsce Dominik Rygał SP 41

Wyróżnienia:

Laura Piotrowska SP 2

Stanisław Niedzielski SP 1

Agata Kałafut SP 1

Filip Szurgot SP 2

Kamil Holiński SP 2

Lena Opieka SP 2

Mateusz Gągała SP 2

Zuzanna Kieliszek SP 2

Piotr Lewiński SP 2

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczniom za udział
w konkursie.

O terminie odbioru nagród poinformujemy szkoły e-mailowo.

Organizatorzy: Izabela Wrona, Joanna Knopik