WYNIKI KONKURSU POWIATOWEGO - „Najładniejsza kartka wielkanocna”

Organizatorzy Powiatowego Konkursu Komputerowego pt. „Najładniejsza kartka wielkanocna”- Szkoła Podstawowa nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Częstochowie dziękuje bardzo nauczycielom za przygotowanie uczniów do konkursu oraz udział w konkursie.

miejsce I - Piotr Stawiarski SP 25 Częstochowa

miejsce II - Wiktoria Haraziak SP 19 Częstochowa

miejsce III - Jakub Zgardziński SP Mstów

wyróżnienie Emilia Naczyńska SP Pińczyce

 

miejsce I - Wojciech Krzywda SP 48 Częstochowa

miejsce II - Maja Kurek  SP 2 Częstochowa

miejsce III - Konstancja Hołodniuk SP 16 Częstochowa

wyróżnienie Natalia Jędras SP 15 Częstochowa

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Pocztówka z Częstochowy”

 I m

- Lena Kustro SP 50

- Angelina Bilous SP 41

- Amelia Lara SP 2

II m

- Jakub Sikorski SP 12

- Szymon Nocuń SP 50

III m

-Natalia Jurasz SP 50

- Tomasz Kieliszek SP 2

- Natalia Wróbel SP 2

 Wyróżnienia:

- Amelia Jędrasiak SP 12

- Zuzanna Moruń SP 50

 

Wyniki międzyszkolnego konkursu plastycznego
„Barwne motyle”

I miejsce

Anna Zgrzebna SP14

Mikołaj Zabłocki SP2

Szymon Motłoch SP48

Alan Dębski SP1

II miejsce

Agata Durlik SP48

Zuzanna Orszulska SP49

Hanna Chwist SP2

Lena Woźniak SP31

III miejsce

Lena Bilszta SP2

Piotr Dańczak SP2

Zuzanna Dygudaj SP49

Alicja Szafert SP1

Wyróżnienia

Jagoda Całus SP2

Szymon Rybak SP49

Szymon Kowasz SP2

Alicja Knapik SP48

Pola Michalska SP2

Serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy po odbiór nagród do sekretariatu szkoły
w terminie od 1 do 15 czerwca.

              GALERIA PRAC      

     

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU LITERACKIEGO

BARWY NARODOWE

Polska i jej symbole narodowe - Przedszkole Samorządowe nr 81  "Brzoskwiniowy Raj" w Białymstoku

 

I miejsce 

Matylda Osicka klasa 1c

II miejsce 

Mikołaj Zabłocki klasa 1b

III miejsce  

Blanka Mazurkiewicz klasa 3a

III miejsce 

Emilia Berdys klasa 3b

Wyróżnienie

Kacper Gorzałka klasa 1c

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

WYRÓŻNIENIE

otrzymuje

Oliwia Jaszewska

w Powiatowym Konkursie Recytatorskim "W kręgu poezji lwowskiej i kresowej"
zorganizowanym w ramach projektu "... a serce zostało na Kresach"

DYPLOM

WYNIKI

SZKOLNEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO

DLA KLAS 3

27 kwietnia 2022 r. w naszej szkole odbył się szkolny Konkurs Ortograficzny. Wzięło w nim udział
14 reprezentantów klas trzecich. Konkurs sprawdzał wiadomości i umiejętności ortograficzne zdobyte podczas zajęć. Nasi uczniowie wykazali się znajomością ortografii. Maksymalna liczba punktów
do zdobycia w konkursie to 80. Konkurs zorganizowały i przeprowadziły p. Aleksandra Dobosz
i p. Joanna Knopik.

Laureatami zostali:

I miejsce Bartłomiej Jaruga kl.3c 80 pkt.

II miejsce Natalia Wojtaszewska kl.3a 77.5 pkt.

III miejsce Julia Kubik kl.3a 76 pkt.

III miejsce Maja Serafin kl.3b 76 pkt.

Wyróżnienia

Pola Krakowian kl.3c 74 pkt.

Oliwia Bożek kl.3c 73,5 pkt.

 

Pozostałe osoby biorące udział w konkursie uzyskały następujące wyniki:

Zuzanna Galant kl.3b 69,5 pkt.

Andrzej Bacior kl.3b 69 pkt.

Julia Kasperkiewicz kl.3a 69 pkt.

Nadia Olszak kl.3a 65 pkt.

Oliwia Łaz kl.3a 65 pkt.

Maja Kamieniak kl.3b 64,5 pkt.

Dagmara Foksowicz kl.3b 63,5 pkt.

Ryszard Całus kl.3c 63.5 pkt.

Serdecznie gratulujemy!

WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU LOGOPEDYCZNEGO NA NAJCIEKAWSZĄ POMOC DO ĆWICZEŃ I UTRWALANIA GŁOSEK

 

I miejsce - Jakub Bieniasz SP 46

II miejsce - Zuzanna Ocińska SP 46

Tymon Respondek SP 46

III miejsce - Dorota Skórka SP 35

Lena Strączyńska SP 35

Wyróżnienia - Krystian Malasiński ZSP nr 6

Marek Mądrzyk SP 46

Olaf Szydłowski SP 46

Amanda Orzechowska SP 8

Anastasia Batsyk SP 8

 

Zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

Nagrody i dyplomy zostaną dostarczone do szkół. 

 

Wyniki międzyszkolnego konkursu plastycznego

„MOJA NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA WIELKANOCNA”

 

Kategoria klasy  I-III

I miejsce -  Traczyk Maja  kl. 2 a  -  SP2

II miejsce - Żylak Antoni kl. 1a – SP1

III miejsce -  Cichomski Jan kl. 1a – SP1

wyróżnienie – Maliszewska Pola 2a – SP2

 

Kategoria klasy IV – VIII

I miejsce - Błaszczyk Igor kl. 5c – SP2

II miejsce - Tyrajska Maja  kl. 4b – SP2

III miejsce Kubik Bartosz kl. 4a – SP2

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorzy: Renata Szczygłowska i Anna Szumlińska

SUKCESY UCZNIÓW KLAS VIII

W KONKURSACH Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego – etap rejonowy

Filip Jakubik klasa 8a

Michał Krakowiak klasa 8a

Powiatowy Konkurs Dla Uczniów Klas Ósmych „Check your English”

III miejsce - Filip Jakubik klasa 8a

VI Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego „Smart Cookie”

I miejsce – Wiktoria Michalik klasa 8a

I Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego „Power On!”

II miejsce - Filip Jakubik klasa 8a

III Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego „English Contest 2022”

I miejsce - Filip Jakubik klasa 8a

III miejsce – Sebastian Respondek klasa 8d

 

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU

WIEDZY O WIELKIEJ BRYTANII

 

I miejsce – SZYMON TORBUS 7b

II miejsce – JOANNA SKÓRKOWSKA 8a

III miejsce – JULIA FENIG 6b

  

 Szymon Torbus 36p

Joanna Skórkowska 31,5p

Julia Fenig 30 p

Filip Jakubik 29p

Wiktoria Michalik 26,5

Michał Krakowiak 26p

Nikola Nabiałczyk 23,5p

Oskar Kulak 23p

Wiktor Szerszeń 22,5p

Maja Zawiślak 20,5p

Bartosz Nożownik 11p

Izabella Rosikoń 10,5p

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

promujący

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

Bardzo miło jest nam poinformować, że Międzyszkolny Konkurs Plastyczny na plakat promujący Światowy Dzień Świadomości Autyzmu został rozstrzygnięty. Napłynęło wiele wspaniałych prac, spośród których wyłoniono następujących zwycięzców:

 

klasy I-III

1. Maja Wrona SP 41

1. Mikołaj Zabłocki SP 2

2. Szymon Kowasz SP 2

2. Kacper Dobosz SP 31

3. Amelia Zając SP 48

3. Oliwia Nowak SP 17

 

Klasy IV

1. Maja Tyrajska SP 2

1. Jakub Sitak SP 48

1. Julka Szelka SP 2

2. Patryk Miękina SP 50

2. Lena Ostraszewska SP 50

3. Izabela Kujawa SP 42

3. Kinga Grabowska SP 2

 

 Wyróżnienia otrzymują:

Kamil Holiński SP 2

Martyna Purgal SP 2

Mateusz Cichoń SP 50

Oliwia Miękina SP 50

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy!

Dyplomy wraz z nagrodami będą do odebrania w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 2 od 20 kwietnia.