Dzień Edukacji Narodowej

12 października 2023 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w której wzięli udział uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi. W humorystyczny sposób zaprezentowano scenki z życia szkoły podczas różnych zajęć. Poprzez program artystyczny uczniowie wyrazili swoje podziękowanie dla nauczycieli za pomoc w niezwykle trudnej drodze do zdobywania wiedzy.

Pani Dyrektor Anna Bednarek podziękowała wszystkim pracownikom za solidną pracę, za trud wkładany w wychowanie i kształcenie dzieci, a także wręczyła Nagrody Dyrektora.

Akademię przygotowała klasa 6c pod kierunkiem pani Moniki Romańczuk. O oprawę muzyczną zadbała Pani Emilia Kurzydlak wraz z chórem. Dekorację wykonały Panie:  Barbara Lubowiecka, Marlena Kawecka, Patrycja Ryl, Anna Szumlińska, Izabela Majer i Aleksandra Dobosz.