PAMIĘTAMY !

Przeszłość nie przemija. Ona jest z nami i w nas.

Słowa te, jak żadne inne wpisują się w listopadową aurę. Ten czas zadumy mimowolnie zmusza nas do rozmyślań o tym, co już straciliśmy, a co jeszcze przed nami… O ludziach, którzy kiedyś żyli wśród nas…

Uczniowie naszej szkoły szanują tradycję, szukają wzorów do naśladowania i dlatego włączyli się w akcję upamiętniającą nauczycieli, którzy już odeszli, a byli częścią naszej społeczności.

30 października 2023r. uczniowie klasy 5b pod opieką pani Małgorzaty Zakłady-Szettel oraz pani Beaty Piech, w imieniu całej wspólnoty szkolnej, złożyli kwiaty i zapalili znicze na grobach zmarłych nauczycieli.

Ten symboliczny znicz i kwiaty złożone na ich grobach niech będą dowodem naszej pamięci.

Organizatorami akcji były panie: Edyta Szeląg, Małgorzata Zakłada-Szettel, Emilia Jurczyńska.