I turniej Częstochowskiej Ligi Rugby

8 listopada w Hali Polonia odbył się I turniej Częstochowskiej Ligi Rugby sezonu 2023/2024. Jest to cykl rozgrywek międzyszkolnych w rugby tag (wersja bezkontaktowa) prowadzonych w ramach Igrzysk Dzieci SZS. W zawodach tych wzięło udział 8 szkół, w tym reprezentacja SP2. Drużyny podzielono na dwie grupy. Nasza ekipa zajęła w tej fazie 3. miejsce i w meczu o 5. miejsce przegrała 2:3 z SP27 ostatecznie plasując się na 6. pozycji w całym turnieju. Mimo krótkiego stażu gry nasi zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i już nie mogą doczekać się kolejnych zawodów.
Skład: Nikodem Gajda, Kornel Konodyba, Jakub Litwiński, Leon Majdzik, Igor Matuzczyk, Aleksander Mesjasz, Marcel Mirecki, Zofia Przygodzka, Julia Wróbel.
Drużynę prowadził p. Michał Krzypkowski