II rajd na orientację z okazji Święta Niepodległości

13 listopada na terenie naszej szkoły odbył się II rajd na orientację z okazji Święta Niepodległości. Wzięli w nim udział uczniowie klas I -I II oraz „zerówki”. Ich zadaniem było odpowiedzieć na 6 pytań związanych z Polską. Kartki z pytaniami były ukryte na terenie zielonym szkoły i oznaczone na mapach, które otrzymali uczniowie. Dla utrudnienia w okolicy właściwych pytań były również rozmieszczone pytania – zmyłki. Uczestnicy świetnie sobie poradzili z tym zadaniem i zdecydowana większość klas odnalazła i odpowiedziała na wszystkie pytania poprawnie. W tej sytuacji liczył się czas, w którym uczniowie ukończyli całe zadanie.

Wszyscy byli zadowoleni z tego typu świętowania niepodległości Polski. Rajd przygotowali i przeprowadzili p. Justyna Nowakowska i p. Michał Krzypkowski.