Poetyckie poranki patriotyczne

Nasi najmłodsi uczniowie klas 1-3 brali udział w minionym tygodniu w różnorodnych akcjach związanych z obchodami Narodowego Święta Niepodległości. W ramach szkolnego projektu „Kto ty jesteś? – Polak mały” uczniowie klas pierwszych, drugich oraz trzecich zorganizowali w swoich klasach poranki patriotyczne podczas, których czytali oraz słuchali wierszy o tematyce patriotycznej, brali udział w biegu na orientację związanym ze znajomością naszego kraju, a także uczniowie klasy 3b przygotowali akademię z okazji Święta Niepodległości, podczas której wszyscy uczniowie razem odśpiewali hymn Polski. Uczniowie mieli okazję do wspólnego świętowania oraz upamiętnienia tak ważnych wydarzeń dla naszego kraju.