Warsztaty z języka angielskiego ,,Frindlish’’ – Jungle Edition

30 listopada w naszej szkole uczniowie mieli okazję przenieść się do tropikalnej dżungli w ramach warsztatów z języka angielskiego , w których udział wzięli uczniowie z klas 2 i 3 oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 19 w Częstochowie. Głównym celem wydarzenia było zainteresowanie uczniów językiem angielskim, dodanie im pewności siebie, praca nad wzrostem ich motywacji do nauki oraz po prostu – świetna zabawa! W wydarzeniu stawialiśmy nacisk na pomoc przyjacielską. W wykonywaniu poszczególnych zadań uczniom pomagali starsi koledzy i koleżanki z klasy 7a. Uczniowie zmierzyli się z licznymi zadaniami min.: bawili się w chowanego szukając ukrytych w dżungli zwierząt, robili sałatki owocowe według przepisu, eksperymentowali z barwami w instytucie mieszania kolorów, grali w gry interaktywne, oraz rywalizowali sami ze sobą w zabawach zręcznościowych. Każdy z uczestników otrzymał certyfikat uczestnictwa oraz drobny upominek.