Turniej eliminacyjny Igrzysk Dzieci w piłce siatkowej dziewcząt

We wtorek 26 marca w Szkole Podstawowej nr 54 odbył się Turniej eliminacyjny Igrzysk Dzieci w piłce siatkowej dziewcząt. Wzięły w nim udział cztery drużyny i nie zabrakło na nim naszej reprezentacji. Rozgrywki odbyły się w systemie „każdy z każdym”. W pierwszym meczu po zaciętej walce przegraliśmy z gospodarzami z SP 54 1:2 (23:25; 26:24; 7:15). W drugim spotkaniu rywalizowaliśmy z faworytami zawodów SP 29 i niestety musieliśmy uznać ich wyższość ulegając im 0:2 (7:25; 18:25). Na koniec zmierzyliśmy się z SP 38, a tak naprawdę bardziej ze swoimi kiepskimi morale. Mimo zrywów i ten mecz zakończył się naszą porażką 0:2 (21:25; 20:25). W turnieju zajęliśmy ostatecznie 4. miejsce, ale dziewczyny trzeba pochwalić za walkę i ambicję w każdym z pojedynków. Naszą szkołę reprezentowały: Florczyk Maja, Gutkowska Bianka, Kaczmarek Maja, Moroziuk Maja, Motłoch Emilia, Przygodzka Zuzanna, Świercz Julia. Drużynę poprowadził p. Michał Krzypkowski.