I Turniej w piłkarzyki

Zakupione przez Radę Rodziców jesienią dwa stoły do piłkarzyków cieszą się olbrzymią popularnością na przerwach wśród uczniów naszej szkoły. Dlatego też z inicjatywy nauczycieli WF p. Konrada Dzwonkowskiego i p. Michała Krzypkowskiego odbył się w środę 27 marca I Turniej w piłkarzyki w naszej szkole. Do rozgrywek przystąpiło 9 dwuosobowych drużyn. Turniej rozegrano systemem pucharowym, a każdy mecz toczył się do dziesięciu zdobytych bramek. Zwycięską ekipą okazała się drużyna pn.: „Potop Szwedzki”, w której barwach wystąpili Wojciech Korczak i Marcel Niestrata z 7c. Na drugim miejscu uplasowały się „Katapulty” w składzie Patryk Maruszczak i Michał Strzybiński również z 7c. Na ostatnim miejscu podium znalazła się drużyna „FC Grzybiarze” z Mateuszem Grzybem i Kamilem Grabowskim z 6a. Wymienieni uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców – piłki do piłki nożnej (1. miejsce) oraz rakietki do tenisa stołowego (2. i 3. miejsce). Rywalizacja przyniosła wszystkim uczestnikom wiele pozytywnych emocji i to na pewno nie ostatnie tego typu zawody w naszej szkole.