Konkurs na najładniejszą zakładkę do książki

W grudniu nauczyciele bibliotekarze we współpracy z „Kołem czytelniczym” prowadzonym przez panią Joannę Knopik zorganizowali konkurs plastyczno-techniczny na „Najładniejszą zakładkę do książki”.

Celem konkursu było rozwijanie dziecięcej wyobraźni i aktywności twórczej, odkrywanie przez dzieci własnych uzdolnień, kształtowanie poczucia estetyki, doskonalenie sprawności manualnych oraz rozbudzanie zainteresowań czytelniczych i świadomości poszanowania książek. Zadaniem uczestników było wykonanie zakładki dowolną techniką.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Otrzymaliśmy wiele prac, wszystkie były pomysłowe i wyjątkowe.

WYNIKI KONKURSU:

Natalia Gregorczyk klasa 1a

Jakub Knopik klasa 2b

Jakub Ujma klasa 3c

II miejsca:

Maria Sybis klasa 1b

Liliana Pączek klasa 2c

Franciszek Woszczyński klasa 3c

III miejsca

Channel Zwolińska klasa 2a

Zofia Loch klasa 3b

Matylda Osicka klasa 3c