•                 GODZINY PRACY

•    p. Anna  Wróblewska-Kaczorowska
  •                 klasy V - VIII

OGŁOSZENIE

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli – zdalnie lub stacjonarnie na terenie szkoły, zależnie od aktualnej sytuacji epidemicznej

- dla klas 0 - VI psycholog PP-P nr 2 p. Zofia Rykała – pierwszy poniedziałek każdego miesiąca w godzinach 16:00 – 18:00

- dla klas VII– VIII psycholog PP-P nr 2 p. Ewa Juszczyk – trzeci poniedziałek każdego miesiąca w godzinach 11:00 – 13:00

Konsultacje odbywają się po wcześniejszym ustaleniu terminu spotkania z pedagogiem szkolnym.

ZESPOŁU PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNYCH W CZĘSTOCHOWIE

Od poniedziałku, 4 maja przywrócono działalność Zespołu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Częstochowie. Umożliwia to przede wszystkim  wydawanie orzeczeń o potrzebie kształcenia specjalnego, orzeczeń o potrzebie zajęć rewalidacyjno-wychowawczych oraz opinii.

Szczegółowe zasady prowadzenia pracy w bezpośrednim kontakcie z dzieckiem, z uwzględnieniem wszelkich zasad bezpieczeństwa zostały ujęte w opracowanych Procedurach Postępowania Przeciwepidemicznego w Zespole Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych.
Dla klientów Zespołu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych opracowano Ogólne zasady planowania wizyt - załącznik.

Zgłoszenia do Poradni przyjmowane są telefonicznie lub poprzez e-mail.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1 tel. 34/361 94 34 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 tel. 34/362 24 24 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3 tel. 34/363 25 50 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    Centrum Informacji Zawodowej tel. 34/361 93 92 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

BEZPIECZEŃSTWO W SIECI
W załączeniu prezentujemy publikacje poświęcone bezpieczeństwu dzieci i młodzieży w Internecie.
Zachęcamy do zapoznania się z nimi.

Broszura Dziecko i media

Kompendium

KOMUNIKAT ZESPOŁU PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNYCH W CZĘSTOCHOWIE - BEZPŁATNE WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE DLA MIASTA CZĘSTOCHOWY

Chcąc  służyć pomocą jak największej ilości potrzebujących oferujemy bezpłatne wsparcie telefoniczne dla osób, które są w kryzysie psychicznym w związku z obecną sytuacją – stanem epidemii. Ofertę pomocy kierujemy do młodzieży i dorosłych z terenu miasta Częstochowy, w tym między innymi do:

osób przeżywających stany lękowe związane z utratą pracy, obawą o zdrowie swoje i bliskich,
    osób objętych kwarantanną,
    personelu medycznego.

W razie potrzeb proszę dzwonić pod następujące numery telefonu  Zespołu Poradni Psychologiczno- Pedagogicznych w Częstochowie :

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1 tel. 533 300 966
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 tel. 739 212 739
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3 tel. 533 300 136

Oferujemy pomoc w godzinach od 8.00- do 20.00