INFORMACJE OGÓLNE

Zastępcy

Natalia Soboniak i Mateusz Wrona

Paulina Bojanowska, Joanna Figzał i Maja Wiśniewska

Samorząd uczniowski to organizacja, do której należą WSZYSCY uczniowie naszej szkoły.

Przynależność do niej uczy dzieci odpowiedzialności, obowiązkowości, działania na rzecz innych, kształtuje  w nich postawy prospołeczne.

Każdy, kto chce działać w prezydium samorządu, musi spełniać następujące kryteria – odznaczać się wysoką kulturą osobistą, mieć przynajmniej dobrą ocenę zachowania, być osobą chętną do pracy i odpowiedzialną. Uczniowie do prezydium SU są wybierani w demokratycznych wyborach. Kandydat musi napisać program wyborczy.

FUNKCJE RZECZNIKA PRAW UCZNIA

W ROKU SZKOLNYM

2021/2022

Konkurs „Wielkanocna ozdoba świąteczna”

Samorząd Uczniowski zorganizował w kwietniu konkurs „Wielkanocna ozdoba świąteczna” w ramach całorocznego konkursu „Aktywna klasa”. Uczniowie wykazali się zdolnościami plastyczno-technicznymi i przygotowali piękne prace konkursowe, które można było podziwiać na wystawie.

WYNIKI KONKURSU

Klasy I-III

I miejsce – klasa 1a

II miejsce – klasa 3c

III miejsce – klasy 1b i 1c

Wyróżnienie –  klasa 3a

Klasy IV- VIII

I miejsce - klasa 8d

II miejsce – klasa 5b i 6a

III miejsce – klasy 5c

Wyróżnienie –  klasa 4b

Dziękujemy wszystkim klasom, które wzięły udział w konkursie

KOLORY WIOSNY

W dniach 5, 6 i 7 kwietnia 2022r. odbył się trzydniowy maraton - kolory wiosny. Zabawa polegała na tym, że ubieraliśmy się kolejno z akcentem różowego, żółtego i zielonego  koloru.

DZIEŃ SZALONEGO PRZEBRANIA, FRYZURY I MAKIJAŻU

W dniu 21 marca 2022 roku odbyła się kolejna impreza w ramach całorocznego konkursu „Aktywna klasa”. Tego dnia uczniowie przybyli do szkoły w szalonych przebraniach, fryzurach i makijażu. Dziękujemy wszystkim za udział w zabawie.