ZAPISY DO  ŚWIETLICY

NA ROK SZKOLNY 2021/2022 ODBYWAJĄ SIĘ  W DNIACH:

30 SIERPNIA 2021 -  GODZ. 8:00-12:00

31 SIERPNIA 2021 - GODZ. 8.00-12:00

1 WRZEŚNIA 2021 -  GODZ. 8:00 – 16:00

W ŚWIETLICY SZKOLNEJ.

W KOLEJNYCH  DNIACH KARTY ZGŁOSZENIA WYDAJĄ I ZAPISÓW DOKONUJĄ NAUCZYCIELE W ŚWIETLICY SZKOLNEJ W  GODZINACH:  7:30 – 16:30

Aktualna „Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej”  i „Klauzula informacyjna dotycząca odbioru dziecka ze szkoły i świetlicy  dla upoważnionych osób”  dostępna poniżej.

Kartę zapisu  należy wydrukować raz. Natomiast klauzulę informacyjną dla tylu osób, ile będzie upoważnionych do odbioru dziecka. Następnie należy podać tym osobom do zapoznania się z jej treścią.

Ze względów organizacyjnych prosimy o terminowe składanie kart od 1 do 9 września 2021.

Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy 2021-2022

Klauzula informacyjna dotycząca odbioru dziecka ze świetlicy 2021-2022

Regulamin świetlicy w czasie pandemii

Spędzamy czas na placu zabaw

Wreszcie ciepłe i słoneczne dni!!!
Dzieci bardzo miło i aktywnie spędziły czas na świeżym powietrzu.
Szczęśliwe i uśmiechnięte wróciły do sali.

Bal karnawałowy

” W karnawale, w karnawale… wielkie bale”, tak więc i w naszej świetlicy, odbył się bal karnawałowy. Wszyscy chętni uczniowie, uczęszczający do świetlicy wzięli udział w zabawie karnawałowej.

Różnorodność propozycji tańców, zabaw oraz konkursów sprawiła, że wychowawcom udało się stworzyć wspaniałą karnawałową atmosferę. Niektórzy uczestnicy balu wystąpili w pięknych przebraniach. Podczas balu uczniowie mieli możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia w wykonanej specjalnie na tę okazję fotobudce.

Zajęcia ruchowe - sala gimnastyczna.

Podczas zajęć na świetlicy uczniowie mają możliwość dbać o kondycję, a to wszystko dzięki zajęciom ruchowym. Czekając na ferie zimowe warto być dobrze rozciągniętym i przygotowanym na szaleństwa zimowe.

Drogi rodzicu !

Naucz swoje dziecko bezpiecznie korzystać z Internetu. Wszyscy musimy uczyć najmłodszych wrażliwości, ale też zwracać uwagę na to, co w sieci niebezpieczne i nieprawdziwe. Zapraszam do krótkiej prezentacji pt. " Przewodnik po Internecie dla dzieci - zagrożenia."

PREZENTACJA - PRZEWDONIK PO INTERNECIE

Jesień w świetlicy

Jesień to bardzo piękna pora roku. Zawitała również u nas w świetlicy szkolnej. Dzieci wykonywały bardzo chętnie piękne prace plastyczne wykorzystując barwy i skarby jesieni tworząc tym samym cykl zajęć poświęconych tematyce jesiennej.

Niepodległość w świetlicy szkolnej

11 listopada to dla nas Polaków jedna z najważniejszych dat w historii. Uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej przez cały tydzień przygotowywali się do uczczenia Święta Niepodległości.
Podczas zajęć plastyczno – technicznych uczniowie wykonali flagi i godła Polski, które malowali farbami i kolorowali kredkami. Wykonywali biało - czerwone kwiaty oraz kotyliony. Świetlica szkolna przyłączyła się do akcji wykonania 100 biało - czerwonych kotylionów, które prezydent rozdał mieszkankom i mieszkańcom 11 listopada, podczas miejskich obchodów Narodowego Święta Niepodległości.

Dzień postaci z bajek

W świetlicy szkolnej obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. W tym dniu każdy z uczniów przebywających w świetlicy opowiedział o swojej ulubionej postaci z bajek. Następnie dzieci kolorowały przygotowane kolorowanki z ulubionymi postaciami.