II Turniej Częstochowskiej Ligi Rugby Tag

W poniedziałek 25 marca w Hali Polonia odbył się II turniej Częstochowskiej Ligi Rugby Tag (cykl trzech turniejów w ramach Igrzysk Dzieci SZS w rugby tag). Wzięła w nim udział nasza drużyna, która zakończyła rywalizację na 6. miejscu. Najpierw w grupie musiała uznać wyższość reprezentacji szkół nr 52 i 16, a następnie w meczu o 5. miejscu po walce uległa SP48. Trzeba jednak pamiętać, że w naszej drużynie występują zawodnicy z klas piątych i mierzą się z szóstoklasistami. Wierzymy, że zebrane doświadczenie zaprocentuje na kolejnych turniejach, również tych w przyszłym roku szkolnym. Naszą szkołę reprezentowali: Gajda Nikodem, Konodyba Kornel, Matuszczyk Igor, Mesjasz Aleksander, Mirecki Marcel, Przygodzka Zofia, Wróbel Julia. Drużynę poprowadził p. Michał Krzypkowski.