Ogłasza się nabór nauczycieli/nauczycielek do udziału w projekcie „Szkoła możliwości”

Szkoła Podstawowa nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Częstochowie bierze udział w projekcie pn.” Szkoła możliwości”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Ogłasza się nabór nauczycieli/nauczycielek do udziału w projekcie pn. „Szkoła możliwości” współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego +, Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027, Priorytetu FESL.06.00-Fundusze Europejskie dla edukacji, Działania FESL.06.02-Kształcenie ogólne.

Celem głównym projektu jest wzrost jakości edukacji włączającej tj. zwiększającej szanse edukacyjne i rozwojowe uczniów/uczennic poprzez zapewnienie im odpowiednich warunków do rozwoju indywidualnego potencjału i pełnego włączenia w życie społeczne. Projekt realizowany będzie w 22 szkołach podstawowych i 4 liceach ogólnokształcących w Częstochowie, w okresie od 01.06.2024r.- 30.06.2027r.

Koordynatorem projektu jest Aleksandra Brewczyńska – pedagog specjalny.